Çekmeköy Medikal 20 yılı aşan geçmişi ve  sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar.

Çekmeköy Medikal, sağlık sektöründe edinilen 20 yıllık deneyimler sonucunda 2005 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Şirketimiz İstanbul merkezli olup Marmara Bölgesi genelindeki Devlet Hastanelerine ve Özel Sağlık kuruluşlarına açık ve kapalı cerrahide kullanılan reusable ve disposable tıbbi ekipman ve tıbbi sarfların satış, servis ve dağıtım hizmetlerini gerçekleştirmektedir.

Temellerini Kalite, Güvenilirlik, Dürüstlük, Çağdaşlık, Yenilikçilik değerleri üzerine kuran Çekmeköy Medikal, “insan sağlığını önemseyen”, gelişimi ve değişimi yakından takip eden, alanında uzmanlaşmış saygın tedarikçileriyle ve genç dinamik ekibiyle, yararlı ürünleri yüksek hizmet kalitesiyle sağlık sektörünün hizmetine sunan bir kuruluş olmayı ilke edinmiştir.

Sosyal güenlik kurumu ile anlaşmamız vardır. Çekmeköy Medikal SGK'nun onaylı firmasıdır. Bez,Beslenme,Ortopedik ürünlerin faturaları yapılır.

 

Firmamız 7gün 24 saat hizmetinizdedir...

UNUTMAYALIM EN GÜZEL MUTLULUK SAĞLIKTIR...

SAYGILARIMIZLA; ÇEKMEKÖY MEDİKAL